Ložnice pro tři na 10 metrů čtverečních? Jde to

Mít dětský pokoj o rozloze 10 čtverečních metrů je fajn. Co však v případě, že ve stejné místnosti chcete poskytnout s odstupem let zázemí dítěti, které se domů vrací už is rodinou? Tito rodiče to vyřešili bravurně.

Děti se iv dospělosti rády vracejí domů alespoň o víkendech a prázdninách. Nepřicházejí však samy. Přinášejí si s sebou i své nejbližší – partnery a děti. A tak, hlavně pokud místa není dost, je třeba vzít rozum do hrsti.

ložnice pro tři
Díky výsuvnému lůžku skrytému ve spodní části vyvýšené postele se v malém pokoji vyspí
tři spáči.
„Rozměr mého pokoje v rodičovském domě je 4,2 × 2,4 metru. Jelikož jsme do ní potřebovali vejít alespoň tři postele, sami jsme si s jejím řešením neuměli poradit. Chtěli jsme, aby posloužila k příležitostnému přespávání pro mě a moji rodinu,“ prozrazuje dcera Lucia. „Jde o nevelký rodinný domek, ve kterém majitelé využívají ke svým potřebám výlučně přízemí. Na patře jsou dva pokoje. Jedna pro syna a druhá pro dceru. Jelikož oba už mají své rodiny, rodiče je potřebovali přizpůsobit jejich aktuálním potřebám,“ vysvětluje designérka Henrieta.

Digitally generated luxurious and modern bedroom interior design. The scene was rendered with photorealistic shaders and lighting in Autodesk® 3ds Max 2016 with V-Ray 3.6 with some post-production added.

ložnice pro tři
Televizní stěna je chytrým kusem nábytku, který nejenže splnil účel, ale pomohl také efektně zakrýt kabely na stěně. Aby se televize dala pohodlně sledovat z postele, obrazovka musela být zavěšena poměrně vysoko, a tak zůstalo v pokoji i místo na tabuli pro kreslení a koutek na hraní.
Maximální využití

Konkrétní a jasnou představu sice klienti neměli, ale zcela jistě věděli, že v každém pokoji by měla být kvalitní a velká postel pro rodiče, která by sice, dokud jsou děti malé, postačovala na pohodlný spánek pro všechny, ale situaci bylo třeba vyřešit dlouhodobě.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram